Oferta pracy

Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Bydgoszczy zatrudni na stanowisko:

Asystenta w Dziale Finansowo-Księgowym

na zastępstwo za pracownika
z możliwością zmiany formy zatrudnienia

Miejsce pracy: Bydgoszcz (praca stacjonarna)

    Opis stanowiska:

  • Ewidencja sprzedaży VAT,
  • Prowadzenie ewidencji wyposażenia i środków trwałych,
  • Dekretacja dokumentów.
  • Wymagania:

  • Wyższe ekonomiczne lub średnie ekonomiczne,
  • Biegła Znajomość komputera (MS Office),
  • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej,
  • Rzetelność, skrupulatność, dokładność, kreatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

  • Dobre warunki zatrudnienia – umowa na zastępstwo za pracownika,
  • Szkolenia i rozwój zawodowy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV i listu motywacyjnego
    w języku polskim.

    Termin składania ofert do 30 kwietnia 2019 roku

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami telefonicznie, dopuszcza się wybór kandydata przed dniem zakończenia ogłoszenia.

    Kontakt:

    OSChR w Bydgoszczy
    ul. Powstańców Wielkopolskich 6
    85-090 Bydgoszcz
    tel. (52) 322-32-46
    E-mail: bydgoszcz@schr.gov.pl
    Strona internetowa: www.oschr-bydgoszcz.gov.pl

    Data publikacji: 13.03.2019 r.