Oferta pracy

Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Bydgoszczy zatrudni na stanowisko:

Inspektor

Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

  • organizowanie zakupów artykułów biurowych, gospodarczych, środków czystości i materiałów pomocniczych niezbędnych do badań
  • prowadzenie gospodarki magazynowej i materiałowej
  • koordynowanie i nadzorowanie pracy wykonawców usług zleconych
  • planowanie zapotrzebowania w zakresie wydatków administracyjno-gospodarczych
  • planowanie i realizacja inwestycji i remontów
  • prowadzenie spraw dotyczących obrony cywilnej

    Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • wysoki poziom komunikacji interpersonalnej
  • mile widziane doświadczenie 5 letnie
  • kreatywność
  • operatywność
  • czynne prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • szkolenia i rozwój zawodowy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV i listu motywacyjnego
    w języku polskim.

    Termin składania ofert do 17 marca 2017r.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami telefonicznie.

    Kontakt:

    OSChR w Bydgoszczy

    ul. Powstańców Wielkopolskich 6

    85-090 Bydgoszcz

    tel. ( 52 ) 322-32-46

    e-mail: bydgoszcz@schr.gov.pl

    strona internetowa : www.oschr-bydgoszcz.pl