Oferta pracy

Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Bydgoszczy
zatrudni na stanowisko:

Informatyk/Programista

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska :

·         zapewnienie bezpieczeństwa danych w systemie informatycznym,

·         administrowanie systemami informatycznymi,

·         instruktaż, szkolenie i pomoc użytkownikom w zakresie eksploatacji systemów informatycznych i urządzeń komputerowych,

·         prowadzenie pełnej archiwizacji danych,

·         instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania,

·         usuwanie usterek,

·         sporządzanie sprawozdań dotyczących działalności na rzecz rozwoju społeczeństwa informatycznego,

·         prowadzenie całokształtu spraw związanych z telefonią komórkową i stacjonarną

·         wykonywanie obowiązków administratora bezpieczeństwa danych osobowych.

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe informatyczne specjalizacja: informatyk lub programista
  • biegła znajomość pakietu Ms Office
  • wysoki poziom komunikacji interpersonalnej
  • kreatywność
  • operatywność
  • mile wiedziane doświadczenie 5-letnie w zawodzie
  • czynne prawo jazdy kategorii B

UMIEJĘTNOŚCI INFORMATYCZNE

·         znajomość w stopniu zaawansowanym: Java, MQL5, HTML, CSS

·          znajomość w stopniu zaawansowanym: MatLab, MathCad, C++, Unix, JavaScript, SQL, PHP

·         znajomość środowisk: Eclipse, Metatrader (editor), Microsoft Visual Studio

·         znajomość programów i platform: GitHub, AutoCAD, Blender, 3ds Max, Adobe Photoshop, WordPress

Oferujemy :

§  dobre warunki zatrudnienia – umowa o pracę

§  szkolenia i rozwój zawodowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV i listu motywacyjnego
w języku polskim.

Termin składania ofert do 30 kwietnia 2017r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami telefonicznie,

 dopuszcza się wybór kandydata przed dniem zakończenia ogłoszenia.

Kontakt:

ul. Powstańców Wielkopolskich 6

85-090 Bydgoszcz

tel. ( 52 ) 322-32-46

e-mail: bydgoszcz@schr.gov.pl

strona internetowa : www.oschr-bydgoszcz.pl